Autor |
Wiadomość |
Sebik__LG
Dołączył: 05 Gru 2009 Posty: 157
|
|
Trondheim (Norwegia) - HS 140 (K-123) |
|
Otwieram zgłoszenia do weekendu FIS Cup w Trondheim. Zawody odbędą się po podaniu składów. Proszę o zgłoszenia.
Limity:
Finlandia 8 skoczków
Austria 8 skoczków
Norwegia 13 skoczków
Niemcy 7 skoczków
Szwajcaria 4 skoczków
Rosja 2 skoczków
Czechy 7 skoczków
Francja 5 skoczków
Polska - 6 skoczków
Japonia - 7 skoczków
Słowenia - 5 skoczków
Włochy - 5 skoczków
Kazachstan - 5 skoczków
Estonia - 3 skoczków
Ukraina - 3 skoczków
Kanada - 3 skoczków
Szwecja - 5 skoczków
USA - 3 skoczków
Chiny - 3 skoczków
Ostatnio zmieniony przez Sebik__LG dnia Nie Gru 13, 2009 11:09, w całości zmieniany 1 raz |
|
Nie Gru 13, 2009 11:02 |
|
|
Reklama
|
|
Nie Gru 13, 2009 11:02 |
|
|
Vasilliev
Dołączył: 06 Gru 2009 Posty: 13
|
|
|
|
Ramil Zarifulin
Grigory Leontynev
|
|
Nie Gru 13, 2009 11:08 |
|
|
corradoben
Dołączył: 05 Gru 2009 Posty: 11
|
|
|
|
Niemcy
Christian Ulmer
Tobias Bogner
Felix Schoft
Maximilian Mechler
Julian Musiol
Danny Queck
Niko Feller
|
|
Nie Gru 13, 2009 11:11 |
|
|
pokeman
Dołączył: 13 Gru 2009 Posty: 2
|
|
|
|
CHINY:
Guang Yang
Chenhui Xin
Jianxun Wang
|
|
Nie Gru 13, 2009 11:12 |
|
|
Krzysiek
Dołączył: 08 Gru 2009 Posty: 9
|
|
|
|
Szwecja:
Tobias Hedlund
Sebastian Ekman
Jeremia Larsson
Alexander Mitz
|
|
Nie Gru 13, 2009 11:20 |
|
|
molody
Dołączył: 05 Gru 2009 Posty: 13
|
|
|
|
Polska
Marcin Bachleda
Piotr Żyła
Rafał Śliż
Wojciech Skupień
Tomasz Pochwała
Kamil Skrobot
|
|
Nie Gru 13, 2009 11:38 |
|
|
szymek4561
Dołączył: 05 Gru 2009 Posty: 28
|
|
|
|
Norwegia:
Jon Aaraas
Simen Olsen
Klaus Ovlien Engen
Bjoern Einar Hagemoen
Vegard Swensen
Knut Tore Rugland
Atle Pedersen Roensen
Haakon Helgesen
Erik Lycke Solheim
Robert Johansson
Eirik Kjelstrup
|
|
Nie Gru 13, 2009 11:49 |
|
|
wasilewski1
Dołączył: 05 Gru 2009 Posty: 11 Skąd: Lubomia |
|
|
|
Japonia
Shusaku Hosoyama
Yukio Sakano
Yoshishiko Osanai
Shuji Endo
Keita Umezaki
Hiroki Yamada
Hiroaki Watanabe
|
|
Nie Gru 13, 2009 12:13 |
|
|
Dragon
Dołączył: 05 Gru 2009 Posty: 11
|
|
|
|
Czechy:
- Milos Kadlec
- Vaclav Storek
- Milos Kadlec
- Jakub Kresalek
- Rudolf Jerabek
- Tomas Friedruch
- Jiri Struhar
|
|
Nie Gru 13, 2009 12:42 |
|
|
Majster
Dołączył: 05 Gru 2009 Posty: 52
|
|
|
|
Finlandia:
J-M.Ruuskanen
M.Kauhanen
O.Muotka
A.Maeaettae
J.Maeaettae
O-P.Valta
T.Leppaenen
J.Hautamaeki
|
|
Nie Gru 13, 2009 13:51 |
|
|
Sebik__LG
Dołączył: 05 Gru 2009 Posty: 157
|
|
|
|
AUSTRIA:
Stefan Thurnbichler (1984) (66 70)
Daniel Lackner (1987) (66 70)
Thomas Diethart (1992) (67 7
Michael Hayboeck (1991) (67 7
Florian Schabereiter (1991) (62 7
Elias Pfannenstill (1990) (62 7
Arthur Pauli (1989) (61 70)
Mario Innauer (1990) (61 70)
|
|
Wto Gru 15, 2009 22:08 |
|
|
lewy
Dołączył: 06 Gru 2009 Posty: 11
|
|
Estonia |
|
Ilmar Tedremaa
Kristjan Ehman
Toenis Kartau
_________________ lewy
ESTONIA |
|
Sob Gru 19, 2009 11:08 |
|
|
Reklama
Dołączył: 17 Lut 2021 Posty: 1746
|
|
|
Sro Lut 17, 2021 21:58 |
|
|
Reklama
|
|
Sro Lut 17, 2021 21:58 |
|
|
|